Звернення президента Поканевича О.В. про відкриття Польського кампусу | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Звернення президента Поканевича О.В. про відкриття Польського кампусу КМУ

Вплив війни на життя українців є нищівним. Але путінський режим, який вдерся в наше сьогодення, спричинив не лише величезні людські страждання, але й кожного дня завдає шкоди українській та світовій економіці. Я впевнений, що все це ми разом з вами відбудуємо, головне це-люди. І як раз в цьому є одна з найбільших помилок рашистів – перед вторгненням вони недооцінили, як відчайдушно будуть битися українці та як потужно світ підтримає Україну.

Шановні студенти KMU – за підтримки Європейського Союзу, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, міжнародної академічної спільноти та влади Польщі ми організовуємо освітній процес в офлайн форматі в Польщі з 1 жовтня 2022 року. Команда KMU, як і всі українці, ніколи не здається і намагається перетворювати загрози, з якими ми всі стикаємося, на нові можливості для всіх нас.

Отже, план наступний:
1. З 1 серпня у студентів, які вже навчаються в КМУ – розпочнуться онлайн-лекції;
2. З 15 серпня ми починаємо оформлення запрошень до Польщі;
3. А з 1 жовтня почнуться офлайн-заняття в Польському кампусі KMU для студентів всіх курсів та спеціальностей.

Звичайно, ті студенти, які зараз знаходяться тут на практиці, зможуть паралельно слухати лекції онлайн. Навчання в Києві продовжиться відповідно до безпекової ситуації, рекомендації КМДА та міністерств.

Зверніть увагу, що для навчання в Польщі треба буде виконати певні вимоги. Основні з них: по-перше, потрібно мати довідку з деканату про переведення на наступний курс. Будь ласка, сплатіть всі свої фінансові борги, щоб її отримати – до 15 серпня. Наступний крок – це оплата за осінній семестр, яка теж має бути підтверджена письмово. Також ми зараз пропрацьовуємо візові питання: чи потрібна взагалі буде для українців студентська віза чи ні. Для візи оплата за наступний семестр є обов’язковою. Всю детальну візову інформацію ви отримаєте найближчим часом.

Не зважаючи на те, що ви навчатиметеся в Європі і отримаєте освіту європейського рівня, ціна буде нижчою в рази ніж в університетах ЄС, а для студентів КМУ вартість навчання не зміниться ВЗАГАЛІ.

Для студентів, які зараз вступають чи для перевідних студентів – сформовано іншу вартість. Її ви знайдете в буклеті, який отримаєте від робочої групи після заповнення форми перед реєстрації. Для порівняння один рік навчання в медичних школах Польщі англійською мовою коштує приблизно 10-12 тисяч євро.

Ще раз. Це важливо! Умови для абітурієнтів 2022 року вступу та студентів, які перейшли з інших університетів, відрізняються та будуть надіслані вам після заповнення форми. Що стосовно навчання за кордоном хлопців, я знаю, це дуже важливе питання. На разі, чоловіки призовного віку не можуть виїжджати, але якщо ситуація зміниться і держава дозволить студентам виїжджати на навчання, ми неодмінно про це проінформуємо.

Наша головна місія – формування лікарів нового покоління. Для цього ми використовуємо всі можливі інструменти та ресурси, щоб ви стали лідерами змін і мали успішне майбутнє. Вже зараз тут, в Польщі на літній практиці перебувають 130 наших студентів, з якими ми нещодавно проводили зустрічі. Я вражений тою енергією, відкритими очами та серцями цих майбутніх медичних працівників! Впевнені, що цей виклик, який вони зараз прийняли, ця швидка адаптація до зовсім нового середовища завдяки польським колегам дасть їм потужний поштовх, врешті цей експірієнс зробить з них справжніх громадян світу. Так, зараз їм важко, але час минає, з’являється більше досвіду та впевненості в своїх силах!

Також дозвольте нагадати вам про фандрейзінгову кампанію КМУ, яку ми запустили з метою покриття витрат на релокацію частини спільноти КМУ до безпечного середовища. Будь ласка, поширте наш сайт kmudonate.com серед ваших друзів та знайомих за кордоном.

Отже, приєднуйтесь до нас, з нетерпінням чекаємо на вас в Польському Кампусі KMU. Тримаймося та прямуємо разом до перемоги! Слава Україні!

Реєстрація за посиланням

Звернення ПРЕЗИДЕНТА для Іноземних студентів – https://www.youtube.com/watch?v=VvB0YfKky1Y

Звернення ПРЕЗИДЕНТА для Українських студентів – https://www.youtube.com/watch?v=XApFCnf1CjY

FAQ Section for International Students – https://sites.google.com/kmu.edu.ua/faq-polishcampus/головна-сторінка?authuser=8