Грант на навчання - Київський Медичний Університет
Грант на навчання
Термін подачі мотиваційних листів подовжено!
Увага! Умови оформлення мотиваційного листа для участі в конкурсі “Університетський грант”!
Відбулася урочиста посвята в студенти Київського медичного університету!
29 серпня відбулася Урочиста посвята в студенти Київського медичного університету!
Для всіх нас це - справжнє свято, оскільки абітурієнти, а тепер вже студенти, подолали довгий та складний шлях до своєї мрії - стали студентами найкращого приватного медичного вузу України: навчання в школі, ЗНО, вибір професії та вищого навчального закладу!
...
Результат І-го туру конкурсу на отримання Університетського гранту.
Адміністрація висловлює щиру вдячність всім, хто взяв участь у I-му турі конкурсу на отримання університетського гранту на безкоштовне навчання в Університеті. Ми дуже вдячні вам за увагу до програми, в цьому році ми отримали в три рази більше заяв на участь, ніж минулого!
Результат І-го туру конкурсу на отримання університетського гранту.
Aдміністрація ПВНЗ «Київський медичний університет» висловлює щиру вдячність всім, хто взяв участь у I-му турі конкурсу на отримання університетського гранту на безкоштовне навчання в університеті.
Грант Університету 2016 року
(Дивіться у новині)
Переможці конкурсу “Університетський грант”
(Дивіться у новині)
Університетський грант
Київський медичний університет УАНМ продовжує підтримувати талановиту медичну молодь за допомогою програми «Університетський грант». 
Переможець, який буде визначений за результатами конкурсного відбору, отримає можливість навчатися протягом першого року за практично безкоштовно – за 1 грн. У програмі можуть брати участь всі нові студенти КМУ УАНМ, незалежно від курсу та факультету, на який вони вступають. 
Посвята в студенти КМУ УАНМ 2014!
Сьогодні  пройшли урочисті збори  з нагоди Дня Знань та Посвяти першокурсників в студенти КМУ УАНМ!  Студентів привітали: президент Поканевич О.В., ректор Туманов В.А. та проректори. Головна подія цього року – це перемога в конкурсі на отримання УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ГРАНТУ.
ПОДІЇ | Всі Події
05
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
06
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
12
БЕР
Запрошуємо на конкурс краси «Міс Київський Медичний Університет 2024»!
Вже незабаром, 12 березня 2024 року 14:00 в актовій залі палацу культури «Дарниця» (вул. К. Заслонова, 18) відбудеться свято молодості, краси й талантів «Міс КМУ 2024», у якому змагатимуться за перший приз – корону Kоролеви краси – 12 студенток нашого Університету.
04 Березня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери