База Інституту | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

База Інституту

ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ «ДНІПРОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ТА ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я»  має   достатньо інформаційних ресурсів, обладнаних навчальних лабораторій, спортивних залів, які підтверджують спроможність закладу освіти  провадити освітню діяльність за спеціальністю «Медицина».

Для забезпечення освітнього процесу, та якісної підготовки лікарів,   навчальні кабінети та лабораторії обладнані  в достатній  кількості  приладами, апаратами, розхідними  матеріалами, фантомами та манекенами.У навчальних лабораторіях та у навчальних кімнатах кафедр Іституту використовуються 42 комп’ютерів.

Устаткування профільних кабінетів, які забезпечують навчання за відповідними дисциплінами навчального плану, а саме: кабінет гістології, цитології та ембріології, кабінет анатомії, кабінет біології, кабінеті біологічної фізики, навчальна лабораторія хімії,  мають свої комплектації відповідно до нормативів.

В інституті для  проведення занять з фізичного виховання, спортивних секцій, змагань та спортивних секцій і груп здоров’я функціонує 2 спортивні зали, які обладнані  для проведення занять та спортивних змагань  з баскетболу, волейболу, міні-футболу, великого тенісу тощо. У залах є баскетбольні щити, футбольні ворота, волейбольні сітки, сітки для великого тенісу, баскетбольні, футбольні, волейбольні м’ячі. У менших залах розташовані столи для настільного тенісу, тренажери, бігові доріжки, велоергометри, платформи «Реабілітація та здоров’я» Thera-Band з аксесуарами,  спортивні тренажери «Фітнес-центр»  універсальні стінки,  стіл для армспорту, штанга, гантелі, диски до штанги, м’ячі для розробки  кисті, м’ячі масажні, набивні.

В інституті заходиться мала читальна зала бібліотеки з доступом до мережі Інтернет для самостійної роботи студентів. В залі студенти можуть ознайомитись з необхідною їм бібліографією, періодичними виданнями, каталогами, опрацювати наукову літературу.

Невід’ємним елементом інституту є навчальні аудиторії. Серед таких, наприклад, є комфортабельна аудиторія для проведення дисциплін соціально-гуманітарного циклу. Кабінет облаштований достатньою кількістю столів, полицями з науковою літературою.

Інститут має в своєму користуванні та розпорядженні необхідну соціальну інфраструктуру, а саме їдальню для студентів. В оформленні залу їдальні використовуються декоративні елементи, які створюють єдність стилів. В ній застосовують стандартні  меблі легких конструкцій, що відповідають інтер’єру приміщення, столи мають гігієнічні покриття. Використовується фаянсовий столовий посуд або скляний з пресованого скла. Приміщення для відвідувачів мають вестибюль та туалетні кімнати для комфорту відвідувачів.

Інститут має також у своєму користуванні гуртожиток коридорного типу: кухні, туалети, умивальні кімнати – на поверсі.

Кухні обладнані газовими плитами. Кімнати розраховані на чотири особи. У кімнаті є два двоярусних ліжка, шафи, столи, стільці. До послуг студентів простора читальна зала. Поруч із гуртожитком розташований продуктовий магазин. У гуртожитку є цілодобова охорона, діє пропускна система (турнікет), встановлено відеоспостереження по периметру гуртожитку. Гуртожиток забезпечує мешканців спальним інвертарем (подушка, ковдра, комплект білизни). Також до послуг студентів пральні машини та швидкісний безлімітний Інтернет.

26.09.2018
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнері