Зустріч з відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Зустріч з відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським

Невдовзі початок нового навчального року, і Київський медичний університет вирішив розпочати його з цікавої події – лекції одного з кращих пластичних хірургів України. Тож, запрошуємо студентів, інтернів та співробітників КМУ на зустріч з відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським на тему «Секрети успіху в медичній професії».

(Едгар Камінський – практикуючий пластичний хірург, загальний хірург, ЛОР-хірург, засновник і власник KAMINSKYI CLINIC, спікер міжнародних конференцій і заходів, коуч, продюсер, художник, дизайнер, засновник і власник Українського медичного фестивалю UMF, засновник і власник KAMINSKYI HUB).

Онлайн-трансляція зустрічі відбудеться 4 вересня (субота) об 11:00 за адресою: вул. Юліуша Словацького, 14.
Реєстрація на захід за посиланням –
 Увага! Кількість місць – обмежена!

17.08.2021