Запрошуємо на найбільшу медичну конференцію України «Medical Motivational meeting» | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у наймасштабніший медичній конференції України «Medical Motivational meeting». Організатори заходу – один з найвідоміших українських лікарів, провідний кардіохірург світового рівня Борис Михайлович Тодуров та лікар-хірург Михайло Борисович Тодуров. Партнером заходу виступив Київський медичний університет.

Тема «Medical Motivational meeting» 2021 – «Комунікація», як одна з найголовніших складових успіху на сьогодні.

На конференції ви дізнаєтесь про навички та підходи комунікації в медицині та для окремого лікаря, послухаєте досвід відомих лікарів та суспільних діячів, а найцінніше – отримаєте конкретні практичні поради, як зробити вашу комунікацію ефективною.

На одній сцені зберуться найуспішніші лікарі, топ-менеджери медичних закладів, державні діячі, бізнесмени, телеведучі та opinion-лідери, які поділяться безцінним досвідом та власними інсайтами.

Захід відбудеться 18 вересня 2021 року у Національному Палаці мистецтв «Україна» за адресою: вул. Велика Васильківська, 103.

Для студентів КМУ, ДІМЗ, ХІМБ надаватиметься певна кількість безкоштовних місць на участь у заході. Детальніша інформація буде розміщена на нашому сайті.

Реєстрація на захід за посиланням.

16.08.2021