Як пройшов МотусКурс "Лікування захворювання тазостегнового суглоба" | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Як пройшов МотусКурс “Лікування захворювання тазостегнового суглоба”

Хочемо  провести невелику фото-екскурсію по #мотус_курс “Лікування захворювання тазостегнового суглоба” 20.11.2020.
Лікарям провели екскурсію по симуляційному центру медичного інституту , Університету імені Альфреда Нобеля  та бізнес школі МВА.
Лекції, практика в операційній з академіком Лоскутовим О.Е. в приватній клініці MedInUA, практичний мастер класс на швейцарських муляжах – все пройшло на одному диханні.

Дякуємо лекторам Олегу Лоскутову, Віктору Рибаку і всім учасникам за ваш вогонь в очах, за бажання не тільки отримувати знання, але і ділитися своїм досвідом. Дякуємо, що були з нами.
До нових зустрічей на наступному МотусКурсі .

PS: усі учасники курсу отримали сертифікати з 25 балами.