Як пройшов майстер-клас "Найбільш поширені невідкладні стани у практиці лікаря" | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Як пройшов майстер-клас “Найбільш поширені невідкладні стани у практиці лікаря”

10 та 11 грудня у Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я відубся практичний майстер-клас “Найбільш поширені невідкладні стани у практиці лікаря”. Кількість бажаючих відвідати майстер-класс була така велика, що потрібно було проводити захід у 2 зміни та розділяти группи на підгрупи для дотримання усіх вимог карантинних обмежень.
Випускники шкіл, студенти медичних коледжів та ЗВО, медперсонал лікарень відвідали майстер- клас та навчились робити серцево-легеневу і церебральну реанімацію, зупиняти кровотечу і крововтрату, розглянули різні методи і засоби зупинки кровотечі.
Оволоділи технікою введення препаратів при анафілактичному шоці, накладання кровоспинного джгута Есмарха та кровоспинного турнікету (CAT), робили внутрішньовенні пункції на манекенах та фантомах.

Якщо вам цікаво відвідати такий захід, пишіть нам в дірект або на пошту dimh@kmu.edu.ua . Розкажіть, яким навичкам ви хотіли б навчитись на наступному майстер-класі.
До нових зустрічей!