Всесвітній день поінформованості про шизофренію | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Всесвітній день поінформованості про шизофренію

🔹24 травня було оголошено Всесвітнім днем поінформованості про шизофренію на честь доктора Філіпа Пінеля із Франції.

🔹Цей день присвячений підвищенню усвідомлення про шизофренію, розширенню знань про цей розлад та зменшенню стигми, пов’язаної з ним.

🔹Важливо зрозуміти, що шизофренія – це серйозне психічне захворювання, яке потребує відповідного діагнозу та лікування.

🔹Люди з шизофренією можуть досягти стабілізації свого стану за допомогою медикаментозної терапії, психотерапії, соціальної підтримки та інших індивідуально підібраних підходів.

🔹Здорові ж люди, в свою чергу, повинні забезпечити комфортне та безпечне життя таких людей у суспільстві.

🔸Під час війни особливо важливо пам’ятати по психологічну гігієну та підримувати один одного у критичних обставинах.

🔸Намагайтеся спілкуватися з рідними не тільки на тему війни і обміну новинами, але й на нейтральні теми, обговорюйте плани на найближче майбутнє, частіше шукайте приводи для позитивних ємоцій.

Та пам’ятайте, що здорове та толерантне суспільство на декілька кроків ближче до перемоги.