Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Дата була обрана не випадково — саме в цей день у 1828 році народився засновник цього Міжнародного руху Анрі Дюнан. У середині позаминулого століття з його ініціативи вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв. У 1863 році Анрі Дюнан скликав конференцію, що поклала початок міжнародному товариству Червоного Хреста.

Діяльність Товариства Червоного Хреста – найстарішої і найбільшої благодійної організації світу, завжди була пов’язана з наданням допомоги людям, які через хвороби, самотність, важкі життєві обставини, воєнні конфлікти, природні та техногенні катастрофи опинилися у скрутному становищі. Тема цьогорічного дня Червоного Хреста та Червоного Півмісяця: «Будь доброю людиною. Повір у силу доброти».

Сьогодні у світі нараховується більше 12 млн активних волонтерів Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, щороку вони допомагають понад 160 мільйонам людей в усьому світі.

Товариство Червоного Хреста України діє в нашій країні вже більше 100 років і стало надійною опорою держави у гуманітарній сфері та такою організацією, куди люди завжди можуть звернутися по допомогу.

З початку повномасштабної війни в Україні, Червоний Хрест постійно надає гуманітарну допомогу в області, де тривають бойові дії. Щодня, співробітники та волонтери в логістичних центрах приймають, формують та розподіляють на регіони сотні тонн вантажу, який містить продукти, гігієнічні товари, лікарські засоби, воду, постільну білизну та інші необхідні речі.

08.05.2022