Всесвітній день боротьби з інсультом | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Всесвітній день боротьби з інсультом

Всесвітній день боротьби з інсультом, що відзначається 29 жовтня, прагне підкреслити серйозність і високу частоту інсульту.
Всесвітній день боротьби з інсультом – це можливість підвищити обізнаність про серйозний характер та високі показники інсульту та поговорити про способи, за допомогою яких ми можемо зменшити тягар інсульту шляхом кращої обізнаності громадськості про фактори ризику та ознаки інсульту. Це також можливість виступати за дії осіб, які приймають рішення на глобальному, регіональному та національному рівнях, які мають важливе значення для покращення профілактики інсульту, доступу до невідкладного лікування та підтримки постраждалих та осіб, які доглядають за ними.