Вітаємо з Всесвітнім днем травматолога | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Вітаємо з Всесвітнім днем травматолога

Щорічно 20 травня лікарі всього світу, які спеціалізуються в травматології та ортопедії, відзначають своє професійне свято. Ви наші митці на передовій боротьби за здоров’я! До ваших рук поспішають за допомогою в будь-якій екстремальній ситуації, розраховуючи на ваші знання та вміння і особливо на психологічну підтримку! Кожен пацієнт, кому ви подарували впевненість рук та професійну допомогу назавжди зберігає щиру вдячність та захоплення вашим професіоналізмом , тактом та мужністю. У цей святковий день Інститут хоче сердечно привітати наших шановних колег Президента ПВНЗ «КМУ» (м.Київ) та Голову наглядової ради ПЗВО «ДІМЗ», лікаря-травматолога пана Олександра Поканевича та Проректора з клінічної роботи, доктора медичних наук, лікаря-травматолога пана Олега Лоскутова! Колеги, бажаємо міцного здоров’я, успіхів, професійного задоволення від роботи, сімейного щастя і більше посмішок, тому що коли ви посміхаєтеся кому-небудь, людина обов’язково посміхнеться вам у відповідь!

20.05.2023