Вітаємо з Днем пульмонолога | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health
ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо з Днем пульмонолога

Легені-це наш парний орган дихання. Він також є і у інших ссавців, птахів,плазунів і навіть деяких риб. Завдяки цьому органу ми дихаємо і живемо. Кожен день через наші легені проходить близько 10 тисяч літрів повітря, при цьому ми в середньому робимо 20-25 тисяч вдихів та видихів. Звичайно, легені спортсменів містять як правило більший об’єм повітря, ніж легені звичайної людини.

Легені отримали таку назву, тому що це єдиний орган, який тримається на поверхні води, якщо його туди помістити. Всі наші органи, на жаль, тонуть у воді.

Так повелося, що своє професійне свято “День пульмонолога” лікарі – пульмонологи відзначають 17 травня. Пульмонологи – це лікарі-терапевти, які спеціалізуються в діагностиці та лікуванні захворювань дихальної системи нашого організму. Хороший пульмонолог завжди знає, що складнощі з легенями можуть бути надто тяжкими,тому завжди уважно проводить обстеження кожного пацієнта.

У цей світлий день ми приєднуємося до численних привітань на адресу лікарів-пульмонологів і бажаємо їм міцного здоров’я,  успіхів у їхній медичній практиці, сімейного щастя і більше посмішок, тому що коли ви усміхаєтеся кому-небудь, людина обов’язково усміхнеться вам у відповідь!17.05.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнері