Вітаємо КМУ з 30-річчям! | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Вітаємо КМУ з 30-річчям!

Шановний юбіляр – Шановний колектив колег!

Кожного дня відбувають історичні події нашої країни, І рідний КМУ не стоїть осторонь! Сьогодні, завдяки злагодженому та досвідченому колективу КМУ Університет є потужним та модернізованим освітнім закладом медичної освіти не тільки України а й міжнародного освітнього осередку, І це неодноразово було доведено рейтингами та відзнаками міжнародних організацій! Ви робите неможливе, кожного дня надаючи безцінний скарб – знання, для вітчизняних та іноземних здобувачів медичної освіти! Президенту та Колективу Київського медичного університету – хочемо побажати сили та натхнення у найважчому процесі – це виховання Ескулапів даючих клятву Гіппократу!

З 30-річчям, з ювілеєм Вас!