Відновлення навчального процесу у воєнному стані | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Відновлення навчального процесу у воєнному стані

З 14 березня 2022 року у ПЗВО “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” відновлено в дистанційному форматі освітній процес весняно-літнього семестру 2021-2022 навчального року в умовах воєнного стану.

Сьогодні викладачі кафедри Клінічних дисциплін та Соціально-гуманітарних та біомедичних дисциплін, провели перші заняття на платформі —Zoom та Google Classroom.

Студенти з високою відповідальністю поставилися до занять. І хоча викладачі йдуть на зустріч студентам, 90% вітчизняних та 85% іноземних студентів відвідали заняття згідно з розкладом.