Відкритий доступ до кембриджського курсу англійської мови Empower! | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Відкритий доступ до кембриджського курсу англійської мови Empower!

Шановні студенти, викладачі, співробітники Університету!

Раді вам повідомити, що Київський Медичний Університет відкрив доступ до кембриджського курсу англійської мови Empower, який залучений до України в межах партнерства Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України з Cambridge University.

(Довідка: Empower – це багаторівневий курс, узгоджений із CEFR, що має рівні від A1 до C1 для загальної та академічної англійської мови як другої мови. Він використовується при вивченні англійської мови з викладачем. Курс є корисним як для здобувачів освіти, так для науково-педагогічних працівників у межах підвищення кваліфікації).

Приєднатися до платформи Empower ви можете за посиланням.