Відбулась конференція спільно з представниками Міністерства охорони здоров’я та Міністерства оборони України, міжнародних організацій, агенцій ООН та МНУО, національних НУО, урядів країн-донорів, інститутів охорони здоров’я та ключових професійних організацій.

У конференції взяли участь та об’єднались понад 100 учасників.

Зараз Україна, як ніколи, відчуває підтримку міжнародних партнерів, які вже понад рік війни стоять пліч-о-пліч з нами.

Недержавна англійська благодійна організація Uk-Med активно співпрацює з країнами, мешканці яких перебувають у складній геополітичній та економічній ситуації. Безпосередньо в Україні ця взаємодія налагоджена з Міністерством охорони здоров’я. Чимало добрих справ зроблено фахівцями за цей час.

Студент ПЗВО «ДІМЗ» , 4го курсу, спеціальності 222 Медицина: Ахмад Шамсалдін був запрошений на цей захід разом з провідним фахівцем Доктором Дмитром Юровим (КНП “Міська багатопрофільна клінічна лікарня матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва”). Разом їх спільна доповідь «Обмін досвідом – ортопедична та пластична хірургія» та особистий виступ на практичній частині Ахмада, була високо відзначена організаторами заходу та його було запрошено у президію конференції, як спікера.

Пишаємось нашими студентами!

Лікарям не народжуються, ними стають у ДІМЗ!

19.07.2023