Приватний заклад вищої освіти “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” – це сучасний заклад вищої освіти, створений у 2018 році. | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health
ПОДІЇ | Всі Події

Приватний заклад вищої освіти “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” – це сучасний заклад вищої освіти, створений у 2018 році.

🟢 Ми – інститут, що пропонує не лише найвищі стандарти освіти, а й унікальні можливості для розвитку особистості кожного студента.

🟢 Ми маємо ліцензію на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти щодо підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Ми маємо регіональний коефіцієнт 1,04, що дасть Вам змогу підвищити прохідний показник балів НМТ при вступі у 2024 році.

🟢 Ми вперше в регіоні та Україні, отримали акредитацію від Німецького агентства якості освіти серед закладів медичного профілю (AHPGS) та входимо у перший та єдиний в Україні «Медичний академічний консорціум» (Київ, Дніпро, Харків).

Наші координати:
📍 Дніпро, вул. Юліуша Словацького, 14
☎️ +380 (99) 378-92-33

https://dimh.kmu.edu.ua/
https://www.instagram.com/dimph_ua/
https://www.facebook.com/dimph.ua/

03.07.2024
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнері