Привітання з новим 2023 роком! | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Привітання з новим 2023 роком!

Рік, що минає, беззаперечно показав, що сила українського народу в його єдності, людяності та патріотизмі. Нехай ця незламність пройде крізь роки, постаючи кремезною стіною перед будь-якими зазіханнями на наше вільне життя у квітучій країні. В цьому році ми ще раз переконались наскільки є важлива медицина для життя людей. Наскільки ця професія героїчна, що лікарі на рівні з нашими воїнами кожного дня борються за життя. У новому році бажаємо всім міцного здоров’я, незгасаючого вогню надії, благополуччя, скорішої перемоги. Нехай 2023 рік стане світлою сторінкою для українського народу та її молоді.

31.12.2022