Президент Київського медичного Університету – заступник голови Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності

Вітаємо президента Київського медичного університету Олександра Валерійовича Поканевича з обранням заступником голови Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.

Нові горизонти та нові виклики в Новому році – це чудовий початок! Щиро бажаємо плідної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях, а ця непроста й відповідальна робота нехай приносить задоволення і перемоги!

Переконані, що Ваш досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності швидко об’єднають найкращих фахівців освіти для її стрімкого прогресу, адже майбутнє – це ми!