Наші найщиріші привітання всім мамам, матусям, матерям – З Днем матері! | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Наші найщиріші привітання всім мамам, матусям, матерям – З Днем матері!

Щороку, у другий тиждень травня, ми згадуємо чарівне та чуттєве свято-День матері.  Українських матерів завжди відрізняли надзвичайна щедрість душі, безприкладна віра і самопожертва, палка любов і велике терпіння. І ким би не були, чого б не досягли, ми всі у цей день стаємо просто синами і доньками своїх матерів- лагідних, незрадливих і завжди для нас молодих берегинь затишного родинного вогнища.
У цей благословенний і великий день хочемо привітати всіх наших колег- лікарів-жінок- матерів! Вони натхненно і творчо працюють у різноманітних сферах навчально- наукового процесу. Проте найголовнішою професією для більшості з них є професія матері.
Бажаємо вам мирного неба, родинного тепла і достатку, любові та швидкої перемоги! Віримо у перемогу ЗСУ та вільну Україну!

13.05.2023