День відкритих дверей | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

День відкритих дверей

Минулого тижня пройшов День абітурієнта у Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я та Університеті імені Альфреда Нобеля.  Зібрались багато бажаючих отримати якісну освіту.
Ректор презентувала новий навчальний заклад, “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я”, який змінить стандарти освіти у медичній сфері. Викладатимуть лише провідні лікарі та вчені, вже підписані меморандуми про співпрацю з медичними центрами міста. Також ректор розповіла про обладнання аудиторій, матеріальну базу.
Заступник ректора розповіла про особливості вступу на медичну спеціальність у 2019 році. Про практичні бази на яких студенти будуть проходити практику вже з другого року навчання.
Попереду чекає багато роботи та досягнень.
Чекаємо вас у новому інституті!

27.06.2019