Борис Тодуров із відкритою лекцією для студентів | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Борис Тодуров із відкритою лекцією для студентів

Прогрес, що руйнує буденність. Борис Тодуров із відкритою лекцією ексклюзивно для консорціуму Київського Медичного Університету.

Один з найвидатніших атлетів сучасності Майкл Фелпс казав: “Хвороби серця погані тим, що першим симптомом часто буває раптова смерть.” Провідний кардіохірург України – Борис Тодуров Официальная страница кожного дня рятує життя сотень українців, невпинно просуваючи уперед цю надважливу галузь. Від першої в історії України пересадки серця, яку пан Тодуров виконав у 2001 році, до самостійної школи кардіохірургії, у якій рівень та результати операцій відповідають найкращим світовим стандартам, Борис Михайлович є драйвером змін та потужним локомотивом української кардіології.

13 липня, до Всесвітнього Дня кардіолога, всі охочі абітурієнти, студенти, лікарі-інтерни, співробітники та навіть студенти з інших закладів вищої освіти безкоштовно прослухали лекцію про новітні методики у кардіохірургії та поспілкувалися з Борисом Михайловичем у стінах Київського Медичного Університету!

Як Борис Михайлович у кардіохірургії, так Київський Медичний Університет є новатором у підготовці висококваліфікованих лікарів, які проходять інтернатуру у кращих приватних та державних клініках, національних інститутах – загалом це понад 60 закладів охорони здоров’я. Європейські стандарти, сучасний менеджмент, креативні рішення – це те, що робить нас кращими серед перших.

14.07.2021