Студент 5-го курсу прийняв участь у International Trauma Ortho Forum | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Студент 5-го курсу прийняв участь у International Trauma Ortho Forum

Студент 5-го курсу спеціальності Медицина Приватного закладу вищої освіти “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” АХМАД ШАМСАЛДІН, прийняв участь у масштабній події для лікарів з усієї України “International Trauma Ortho Forum” Сучасні виклики ортопедичної інфекції та шляхи їх подолання» (м. Тернопіль).
Основана мета – обмін практичним досвідом експертів світового та вітчизняного рівня у лікуванні та профілактиці інфекційних ускладнень після оперативного втручання на кінцівках.
Найкращі фахівці у сфері ортопедії та травматології обговорили з присутніми такі питання:

• еволюція проблеми інфекції кісток та суглобів в Україні;
  • проблеми в лікуванні бойових травм кінцівок;
  • відкриті внутрішньосуглобові переломи;
  • заміни методу лікування первинно інфікованих переломів;
  • антибіотикорезистентність в практиці ортопеда
    та багато іншого.

Ахмад мав свою доповідь та гідно представив інститут та асоційованого партнера КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ІМ. ПРОФ. М. Ф. РУДНЄВА” ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, який кожен день рятує громадян Дніпровського регіону та є базою для практичної роботи студентів інституту!!