День захисника України | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

День захисника України

День захисника України – це не лише про сміливість і відвагу наших воїнів, а й про величезний вклад медиків, які рятують життя, ризикуючи власним.

У нашому інституті навчаються справжні герої, які на власному прикладі демонструють відданість своїй справі та Батьківщині.

Студентка 6 курсу щодня, ризикуючи власним життям, вивозить поранених з “0”, працюючи на передовій.

Студент 4 курсу виконує обов’язки начальника медичної служби у військовій бригаді, де кожен день є випробуванням на міцність і професіоналізм.

Ще один наш студент, обравши шлях захисника, зараз проходить навчання у Національній гвардії України.

Ми пишаємося цими людьми і безмежно вдячні їм за відданість, силу та сміливість! Вони не лише стоять на захисті нашої країни, але й знаходять час на навчання, поєднуючи військову службу з опануванням медичних знань.

Дякуємо вам за вашу працю і відданість!

01.10.2024