Вітаємо з міжнародним днем студента | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Вітаємо з міжнародним днем студента

Шановні студенти!
Від імені усього викладацького складу та адміністрації Інституту щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студентів!
Студентське життя — це період особистісної та професійної самореалізації, розкриття своїх талантів, перших кроків самостійного життя і прийняття важливих рішень. Нехай роки навчання в Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я стануть найкращими роками вашої молодості та вдалим стартом для подальшої кар’єри.
Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем студентів і побажання міцного здоров’я, успіхів у навчанні та професійних досягнень!