Зустріч у Посольстві Республіки Ірак | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Зустріч у Посольстві Республіки Ірак

24.02.2020 Родина Київського Медичного Університету і Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я мала честь відвідати Посольство Республіки Ірак та стати частиною освітнього напрямку у просторі Ближнього Сходу.

Співдружність націй та розвиток міжнародної освітньої системи, стали основними темами обговорення під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Ірак в Україні Й.В. Пан Бакір Ахмед Аль-Джаф та Олександром Поканевичем, Президентом Київського медичного університету, Ольгою Меміш, заступником ректора Дніпровського інституту медицини та громадського здоров’я, Вахаб Дарвішем, Радником Президента КМУ з міжнародного напрямку діяльності.

Родина Київського Медичного Університету і Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я впроваджує та імплементує міжнародні стандарти медичної освіти та надає високий рівень освіти для іноземних та вітчизняних студентів.