Запрошуємо на вебінар на тему: «Навчальні методи у медичній освіті: класика чи сучасність?» | ПЗВО "ДІМЗ"
ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на вебінар на тему: «Навчальні методи у медичній освіті: класика чи сучасність?»

Вже другий четвер поспіль проект “Школа якості медичної освіти: європейський аспект” збирає компанію освітян-однодумців не тільки з медичного консорціуму КМУ, а й інших медичних університетів, коледжів, установ та асоціацій України. Вже відбулося два вебінара, темами яких були – «Медична освіта: різні системи, одна мета» та «Освітні програми: війна підходів». Разом з експертом з медичної освіти, доктором Йогешем Ачарія (National University of Ireland) та керівником відділу моніторингу якості освіти КМУ Андрієм Шмаргальовим ми обговорили шляхи покращення якості викладання та управління у медичних ЗВО, поділилися корисними порадами для розвитку професійних навичок викладачів та управлінців медичних університетів.

Нагадуємо, що наш проект підтримується Європейським союзом. Запрошуємо вас взяти участь у третьому вебінарі в рамках нашого проекту, який відбудеться 15 квітня о 17.00, темою якого стане: «Навчальні методи у медичній освіті: класика чи сучасність?».

Будемо говорити про те, які сучасні методи навчання є дієвими для медицини, чи залишилось місце традиційним методикам, та як зберегти якість медичної освіти під час дистанційного навчання.

Реєстрація на захід за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSerV2fH…/viewform

Онлайн-трансляція заходу відбудеться за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=PuZHFv0kw0k

13.04.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнері