Запрошуємо на День відкритих дверей | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Запрошуємо на День відкритих дверей ОНЛАЙН!

Шановні абітурієнти 2020 року вступу!

Запрошуємо вас вже на традиційний День відкритих дверей ОНЛАЙН, який відбудеться 12 червня о 16:00.

Про особливості вступної кампанії 2020 року розповість відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба. Під час онлайн-трансляції ви матимете змогу ближче познайомитись з нашим університетом, переглянувши відео про всі університетські навчальні корпуси.

Увага, відбулися значні зміни в правилах прийому в усіх закладах вищої медичної освіти країни!

Для того, щоб одержати доступ до онлайн-трансляції, будь ласка, зареєструйтесь.

Ви просили, ми зробили! Всім, хто реєструється, ми відправимо відео-гід по головному корпусу Університету!

05.06.2020