Відкриття центру моделювання (симуляції) та клінічного оцінювання | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Відкриття центру моделювання (симуляції) та клінічного оцінювання

У ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ «ДНІПРОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ТА ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я» відкрили Центр моделювання (симуляції) та клінічного оцінювання / Center For Simulation Training and Assessment.

Активне впровадження сучасних медичних технологій в практику охорони здоров’я, підвищення вимог до професійної компетентності медичних працівників визначають необхідність посилення практичного аспекту підготовки фахівців. Високі ризики ускладнень при виконанні медичних маніпуляцій, обмеження правового та етичного характеру роблять імітаційні (симуляційні) технології навчання одними з найважливіших в процесі викладання в медичному інституті.

Можливість навчатись в такому центрі дозволить студентам оволодіти одночасно теоретичними, практичними на симуляторах та практичними у лікарнях знаннями та навичками майбутнього лікаря. Здобуття професійних компетенцій до прямої роботи з пацієнтами дуже важливе та це убезпечує пацієнта від некваліфікованого лікаря. Студенти ПЗВО «Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я» мають можливість навчатись та удосконалювати свої вміння за допомогою сучасних технологій.

Переваги симуляціоного навчання в охороні здоров’я:

• придбання навичок без ризику для пацієнта
  • не обмежена кількість повторів для відпрацювання навичок і ліквідації помилок
  • об’єктивна оцінка виконання маніпуляції
  • можливість вивчення рідкісних патологій, станів, втручань.
  • можливість опановувати базові клінічні навички в сімейній медицині;
  • впровадження інноваційних технологій, у тому числі системи е-learning;
  • посилення академічної доброчесності;
  • розвиток найкращих практик у навчанні;
  • підвищення інституційної спроможності для ведення ефективної проектної діяльності.

20.07.2020