Студенти 2-го курсу відвідали клініку "MedinUa clinic&LAB" | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Студенти 2-го курсу відвідали клініку “MedinUa clinic&LAB”

Сьогодні студенти Дніпровського інституту медицини та громадського здоров’я відвідали Асоційованого партнера Інституту, сучасний медичний заклад, клініку “MedinUa clinic&LAB”. На базі клініки студентам 2 -го курсу провели екскурсію та розповіли про особливості управління приватним клінічним закладом, ознайомили з профільними напрямками діяльності клініки, лікарі-провідні спеціалісти клініки, продемонстрували особливості сучасних підходів у лікуванні за напрямком ортопедії.
Закріплення на практиці всіх теоретичних знань студентами було здійснено, завдяки можливості бути присутніми під час проведення операції.
Дякуюємо, Проректору з клінічної роботи Олегу Лоскутову, за можливість отримання практичного досвіду!