Пройшов майстер-класс для школярів | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Пройшов майстер-класс для школярів

Сьогодні у Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я пройшов майстер-класс для школярів “Надання долікарської допомоги у невідкладних станах”. Школярі дізнались про те, якнадавати першу долікарську допомогу у невідкладних станах. Як робити непрямий масаж серця і штучне дихання. Про те, як діяти під час гострої алергії: алгоритм дій. Як запобігати кровотечі: накладання кровоспинного джгута, армійського турнікету.Та відвідали екскурсію по медичному інституту. Раді були бачити усіх присутніх, сподіваємося, що ми змогли надихнути когось стати у майбутньому лікарем. До нових зустрічей.