онлайн-лекцію провідного лікаря-онколога Віктора Костюка на тему: “Пухлини кісток та м’яких тканин кінцівок” | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Посилання на онлайн-лекцію провідного лікаря-онколога Віктора Костюка на тему: “Пухлини кісток та м’яких тканин кінцівок”

Шановні студенти, інтерни та викладачі!

Київський медичний університет, який існує вже 30 років, виховав цілу плеяду медиків сучасної України. Запрошуємо вас на зустріч з одним з них! Відвідайте онлайн-лекцію з провідним лікарем-онкологом Національного інституту раку Віктором Костюком, випускником Київського медичного університету (2008 року) на тему: “Пухлини кісток та м’яких тканин кінцівок.”

Перша частина зустрічі буде присвячена темі становлення молодого лікаря, побудові його кар’єри.

(Довідка: Віктор Костюк, кандидат медичних наук, науковий співробітник, онкохірург, ортопед-травматолог, національний представник молодих українських онкохірургів USSO в Young Surgeons Alumni Club (EYSAC) ESSO. Лікар Костюк автор численних (більше 60) публікацій в українських і закордонних виданнях, 7 патентів, що стосуються лікування кінцівок при пухлинах, заміни суглобів і великих дефектів кісток, особливостей біомеханіки тіла.)

Посилання на онлайн-лекцію.

Онлайн-лекція українською мовою відбудеться 18 листопада 2021 року о 18:00.

Онлайн-лекція англійською мовою відбудеться 19 листопада 2021 року о 18:00.

Реєстрація на захід за посиланням.