Науково-практичний семінар | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Науково-практичний семінар “Другий всеукраїнський ярмарок медичних вакансій” ОНЛАЙН

Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичному семінарі “Другий всеукраїнський ярмарок медичних вакансій”. Захід відбудеться в режимі ОНЛАЙН 15 квітня 2020 року з
11:00 до 15:00.

До участі у семінарі запрошуються студенти вищих закладів медичної освіти, лікарі-інтерни, завідувачі кафедр Київського медичного університету, керівники клінічних баз та усі зацікавлені у тематиці заходу.

Під час проведення семінару ви зможете ознайомитись з перевагами проходження інтернатури в Київському медичному університеті, сучасними тенденціями ринку медичних професій, новими вимогами післядипломного навчання, можливостями безперервного професійного й особистісного розвитку тощо.

На заході ви зможете почути виступи керівників найкращих клінік України, поставити питання експертам з проходження інтернатури та працевлаштування в кращих медичних закладах країни, записатися на екскурсію до клінічних баз стажування лікарів-інтернів, визначитися з місцем проходження інтернатури, послухати історії професійного успіху лікарів-інтернів КМУ.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами: +38 (099) 153-71-34, +38 (096) 604-85-87, або пишіть на електронну пошту m.chelnokov@kmu.edu.uaintern@kmu.edu.ua.

Реєстрація на участь у заході

Програму заходу можна завантажити тут

Реєстрація на екскурсії до клінічних баз