Мотиваційна лекція "Новітні методики в кардіохірургії" | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Мотиваційна лекція “Новітні методики в кардіохірургії”

Запрошуємо студентів, інтернів, лікарів та викладачів до участі у відкритій мотиваційній лекції одного з найвідоміших лікарів України – Бориса Михайловича Тодурова «Новітні методики в кардіохірургії»

Борис Тодуров – директор Інституту серця МОЗ України, автор першої в Україні трансплантації серця та імплантації механічного серця
ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО СПІКЕРА:

• 2001 року Тодуров Б.М. вперше здійснив пересадку серця людині, що дозволило Україні увійти до реєстру країн, де виконуються подібні операції.
  • У 2015 році вперше в Україні виконав ультразвукову декальцинацію аортального клапана.
  • У 2016 році вперше в Україні виконав операції з імплантації механічного серця (2 операції).
  • За останні 10 років він створив самостійну школу кардіохірургії, у якій рівень та результати операцій відповідають найкращим світовим стандартам.

А вже 13 липня 2021 року до Всесвітнього Дня кардіолога ви матимете можливість поспілкуватися з Борисом Михайловичем у стінах Київського медичного університету і прослухати лекцію про новітні методики у кардіохірургії!
Захід відбудеться   13 липня о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, Discovery HallЕксклюзивна трансляція відбудеться у Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я – вул. Юліуша Словацького, 14 (classroom M111).Посилання на подію буде розміщене на нашому сайті.

Реєстрація обов’язкова за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3-AHTu26pr4C5LmPF9qxYo5EPfrLiP1gpNerbd2v2ffD9DA/viewform, але вона не є гарантією відвідування лекції, оскільки кількість місць суворо обмежена.

06.07.2021