Міжнародний день щастя | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Міжнародний день щастя (International Day of Happiness)

Щорічно, починаючи з 2013 року за ініціативою ООН, 20 березня відзначається Міжнародний день щастя. Девіз цьогорічного International Day of Happiness 2020 пов’язаний з поширенням коронавірусної інфекції – «Зберігайте спокій. Залишайтесь мудрими. Будьте добрими».

Мета свята – визначення важливості щастя у житті кожної людини. Щороку цього дня публікується Міжнародний індекс щастя всіх країн світу, який враховує рівень доходу, очікувану тривалість життя, ступінь соціальної підтримки, особистої свободи та ставлення людей до корупції.

Згідно даного рейтингу, організованому ООН у 2019 році, Україна посіла 133 місце серед 156 країн світу. І хоча ми знаходимось далеко не на першому місці цього рейтингу, і не можемо впливати на ряд процесів, проте в наших руках зробити все можливе для покращення Міжнародного індексу щастя, зокрема, дотримуватися здорового способу життя для збільшення тривалості життя, виховати у собі нульову терпимість до корупції, турбуватися про оточуючих та підвищувати свій освітній рівень.

Цього дня бажаємо всім бути щасливими, незважаючи на всі труднощі сьогодення, ділися своїм щастям із близькими та бути добрими один до одного.