Міжнародний день медичних сестер (International Nurses Day) | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Міжнародний день медичних сестер (International Nurses Day)

12 травня відзначається Міжнародний день медичних сестер, а загалом 2020 рік був оголошений ВООЗ роком медсестринства. День був вибраний не випадково — це дата народження Флоренс Найнтінгейл, яка організувала першу службу сестер милосердя під час Кримської війни.

Міжнародний день медичних сестер в Україні відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.

Нині в лікувально-профілактичних закладах України працює біля 300 тисяч медсестер. Наразі праця медичних сестер в особливій пошані — вони разом з лікарями борються з COVID-19, щоденно ризикуючи своїм здоров’ям і життям.

Вітаємо медсестер з їх професійним святом! Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.