Міжнародний день людей з інвалідністю | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю (International Day of People with Disabilities). Відзначення цієї дати акцентує увагу до проблем інвалідів, підтримки їхнього здоров’я, захисту їх гідності, прав і добробуту. Зараз у світі понад 15% населення, а це 1 млрд. осіб, страждають різними формами інвалідності. В Україні нараховується біля 2,8 мільйона людей, що мають статус інваліда, що складає більше 6% від всього населення.

Тема Міжнародного дня людей з особливими потребами 2020 року – «Не всі інвалідності – видимі», мається на меті привернення уваги суспільства до людських вад, які неможливо побачити неозброєним оком, таких як: психічні захворювання, порушення зору або слуху, діабет, травми головного мозку, неврологічні розлади та інші. Під час пандемії COVID-19 вимушена ізоляція негативно вплинула на фізичне та психічне здоров’я людей з обмеженими можливостями в усьому світі.

Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я закликає приєднатися до цієї міжнародної ініціативи. Не будьмо байдужими!