Комунікативні бар'єри та успішна адаптація до співрозмовника | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Комунікативні бар’єри тауспішна адаптація до співрозмовника

Київський медичний університет оголошує про старт навчання НАВИЧКАМ 21СТОЛІТТЯ!Вже 8, 15 та 22 лютого о 18:00 пройде серія тренінгів курсу “Комунікативні бар’єри тауспішна адаптація до співрозмовника” від Освітнього Хабу.”Заговори, щоб я тебе побачив”, – сказав одного разу Сократ. Та чи вміємо ми говорититак, щоб нас бачили, і слухати так, щоб бачити співрозмовника? Дуже часто на шляхупозитивної комунікації виникає багато, на перший погляд, непомітних, перешкод, якізаважають взаєморозумінню та ефективній комунікації. В рамках нашого тренінганавчатимемося долати комунікативні бар’єри, що часто виникають в процесіспілкування – офіційного, професійного, приватного, та отримуватимемо навичкиуспішної адаптації до співрозмовника, для того, щоб почути, бути почутим тазрозумілим і досягти тієї мети комунікації, яку ми перед собою ставимо. ТРЕНІНГ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛИШЕ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ! Не варто засмучуватися, адже решта отримають запрошення на онлайн трансляцію тазможуть навчатися не виходячи з дому! ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ, ІНТЕРНІВ ТА СТУДЕНТІВ КОНСОРЦІУМУ КИЇВСЬКОГО МЕДИЧНОГОУНІВЕРСИТЕТУ УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/YBViH8t9BtXm9cwc8

Стаємо краще разом!