Відбулась зустріч з радником посла Азербайджану | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Відбулась зустріч з радником посла Азербайджану

10 грудня 2019 р. У посольстві Азербайджанської Республіки в Україні відбулась зустріч між радником посла Вусалом Сулеймановим та заступником ректора ПЗВО «ДІМЗ» Діцман Ксенією.
В ході зустрічі обговорювались питання щодо співробітництва у рамках міжнародних угод про взаємовідносини між Україною та Азербайджанською Республікою в науково-освітній сфері. Мова йшла про можливість створення єдиного наукового осередку з Нахічеванським державним університетом, який об’єднав би студентство, молодих вчених, провідних фахівців медичної галузі та місією якого буде посилення розвитку та укріплення освітньої співпраці, обміну досвідом у сфері освіти та науки між Україною та Азербайджаном.
Дякуємо за теплий прийом та можливість створювати нові проекти, відкривати нові горизонти співпраці щодо майбутнього наших країн.