Відбулась зустріч керівного складу трьох закладів вищої освіти | ПЗВО "ДІМЗ"

Відбулась зустріч керівного складу трьох закладів вищої освіти

Єдність місій!

Єдність цілей!

Єдність стратегій!
27.11.2019 р. Відбулась “brainstorm” зустріч керівного складу трьох закладів вищої освіти, на чолі з Президентом ПВНЗ “Київський медичний університет” Олександром Поканевичем, який зібрав всіх в “рідних стінах батьківського дому” КМУ.
Зустріч пройшла у форматі: “об’єднуємо зусилля- взаємодіємо за всіма напрямками- успіх ділимо на всіх”.
Керівники підрозділів поділились та обмінялися досвідом роботи за стратегічними напрямками діяльності та набули до скaрбнички особистих навичок нових “skills”.
Програма зустрічі та проекти, які заплановані в рамках співпраці:
– для студентського осередку (наукові проекти, спортивні змагання, конференції, внутрішні гранти  за успішні проекти студентів);
– планування спільного наукового майбутнього (обмін професорсько-викладацького складу: лекційний та практичний досвід, он-лайн форуми і т.і.);
– майстер-класи для адміністративного складу, структурних підрозділів інститутів та КМУ.
Дякуємо за зустріч, за можливість працювати з професіоналами та бажаємо всім нам успіху – бо робимо єдину справу !
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ