7 квітня — Всесвітній день здоров’я | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

7 квітня — Всесвітній день здоров’я

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який було започатковано з прийняттям статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Всесвітній день здоров’я акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня здоров’я — “Міжнародний рік медсестер та акушерів” пов’язана з епідемією COVID-19. Саме медсестри та акушери разом з лікарями перебувають на передовій лінії боротьби з пандемією, щоденно піддаючи небезпеці власне здоров’я.

У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім міцного здоров’я та швидшого закінчення карантинних заходів!