17 травня відзначають День пульмонолога | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

17 травня відзначають День пульмонолога

17 травня, починаючи з 1997 року, відзначається День пульмонолога. Це свято — привід не тільки привітати лікарів цієї важливої спеціальності, а й нагадати громадськості про необхідність профілактичних оглядів дихальної системи і підвищити обізнаність суспільства про небезпеку захворювань органів дихання.

2020 рік виявився особливо складним для лікарів-пульмонологів, які активно борються з COVID-19, ризикуючи власним здоров’ям. Крім того, зараз перед українськими лікарями-пульмонологами гостро стоїть питання профілактики та лікування туберкульозу.

Важливо пам’ятати, що в наш час навіть найтяжчі хвороби дихальної системи піддаються лікуванню. Головне – вчасно звернутися до кваліфікованого лікаря- пульмонолога.

Ми щиро вітаємо лікарів-пульмонологів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, вдячності та поваги від колег та пацієнтів!

17.05.2020