Відбулась зустріч керівного складу трьох закладів вищої освіти | Дніпровський інститут медицини та громадського здоров'я / Dnipro Institute of Medicine and Public Health

Відбулась зустріч керівного складу трьох закладів вищої освіти

Єдність місій!

Єдність цілей!

Єдність стратегій!
27.11.2019 р. Відбулась “brainstorm” зустріч керівного складу трьох закладів вищої освіти, на чолі з Президентом ПВНЗ “Київський медичний університет” Олександром Поканевичем, який зібрав всіх в “рідних стінах батьківського дому” КМУ.
Зустріч пройшла у форматі: “об’єднуємо зусилля- взаємодіємо за всіма напрямками- успіх ділимо на всіх”.
Керівники підрозділів поділились та обмінялися досвідом роботи за стратегічними напрямками діяльності та набули до скaрбнички особистих навичок нових “skills”.
Програма зустрічі та проекти, які заплановані в рамках співпраці:
– для студентського осередку (наукові проекти, спортивні змагання, конференції, внутрішні гранти  за успішні проекти студентів);
– планування спільного наукового майбутнього (обмін професорсько-викладацького складу: лекційний та практичний досвід, он-лайн форуми і т.і.);
– майстер-класи для адміністративного складу, структурних підрозділів інститутів та КМУ.
Дякуємо за зустріч, за можливість працювати з професіоналами та бажаємо всім нам успіху – бо робимо єдину справу !